Personal didactic – cadre

COMISII METODICE PE CATEDRE AN SCOLAR 2017 / 2018

  1. LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ

RESPONSABIL: Jercan Andina-Elena

MEMBRI: Stan Elena, Voinescu Elena, Jercan Julieta Florentina, Simion Georgiana Adina

 

  1. LIMBI STRĂINE:

RESPONSABIL: Preda Alina-Magdalena

MEMBRI: Buftea-Jercan Egina Maria, Dragomir Raluca Simona, Soare Traian, Radu Adina Petronela,  Dumitrache Nicoleta

 

  1. MATEMATICĂ – INFORMATICĂ:

RESPONSABIL: Oţelea Simona Alina – Matematică

RESPONSABIL: Cătănescu Gabriela – Informatică

MEMBRI: Ivaşcu Dumitru, Petre Eufrosina, Lupu Ana-Maria,  Dragomir Carol, Linea Gheorghe, Agapie Lorena-Gabriela

 

  1. FIZICĂ – CHIMIE – BIOLOGIE:

RESPONSABIL: Ilie Maria Raluca

MEMBRI: Pisău Constantin, Despan Gabriela,  Enescu Daniela, Mihalcea Victoria, Cozorici Ioana,
Petcu Camelia-Gabriela, Vulpe-Toma Corina Mihaela

 

  1. OM ŞI SOCIETATE:

RESPONSABIL: Burlacu-Călinoiu Ruxandra Georgiana

MEMBRI: Barbu Diana, Stanciu Aurelian, Popescu Florica, Ruşinaru Mirela Florenţa, Moraru Constantin, Iordache Valeriu, Roza Elena

 

  1. ARTE, EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT:

RESPONSABIL: Făcăianu Gheorghe Crin

MEMBRI: Terzea Vasile, Trăscău Maria, Profirescu Magdalena Ramona

 

  1. TEHNOLOGII:

RESPONSABIL: Dănila Ileana

MEMBRI: Cârstocea Carmen Gabriela – SECRETAR, Fătu Dumitru, Dan Constantin,  Timaru Valeriu,
Cojocaru Eugen, Beldiman Cornel Andrei, Duţu Ioan Robert, Dan Constantin, Condurăţeanu Adrian

 

  1. ÎNVĂŢĂTORI:

RESPONSABIL: Ghencea Simona Elena

MEMBRI:

Clasa pregătitoare: Linea Luminiţa, Bratu-Rotaru Mihaela

Clasa I: Drugă Tatiana, Nicolae Damiana

Clasa II: Duţă Georgiana, Cioboată Maria, Toma Elena-Tatiana

Clasa III: Gheorghe Maria, Ghencea Simona Elena

Clasa IV : Baciu Ştefan, Dragomir Elena-Denisa;

SIMULTAN: Dragomir Elena (Şcoala primară Cheia)

 

  1. EDUCATOARE:

RESPONSABIL: Dan Ancuţa

MEMBRI: Ghencea Elena Luminiţa, Toma Olivia, Cursaru Elena-Daniela, Petre Constanţa-Luminiţa, Cepoiu Ionela, Godea Ecaterina, Cornea Ionelia.

 

  1. COMISIA DIRIGINŢILOR: RESPONSABIL ACTIVITĂŢI EDUCATIVE ŞI EXTRAŞCOLARE: Dragomir Raluca-Simona – Consilier cu munca educativă, cu două subcomisii:
  1. COMISIA DIRIGINŢILOR claselor V-VIII:

            Responsabil subcomisie I: Ruşinaru Mirela Florenţa

MEMBRI: Vulpe-Toma Corina-Mihaela, Făcăianu Gheorghe-Crin, Oţelea Simona-Alina, Agapie Lorena-Gabriela, Jercan Andina-Elena, Stanciu Aurelian, Petre Eufrosina, Popescu Florica,  Jercan Julieta-Florentina,  Trăscău Maria

 

  1. COMISIA DIRIGINŢILOR claselor IX – XII:

Responsabil subcomisie II: Buftea-Jercan Egina-Maria

MEMBRI: Dragomir Carol, Soare Traian, Dănilă Ileana, Dumitrache Nicoleta, Preda Alina-Magdalena, Dragomir Raluca-Simona, Despan Gabriela, Cârstocea Carmen-Gabriela, Buftea-Jercan Egina-Maria, Ilie Maria-Raluca, Iordache Valeriu, Lupu Ana-Maria, Ivaşcu Dumitru, Burlacu-Călinoiu Georgiana-Ruxandra, Mihalcea Victoria, Fătu Dumitru